Zabezpieczenie medyczne imprez Warszawa

Organizujesz wydarzenie? Bądź przygotowany na wszystko i zadbaj o bezpieczeństwo swoich uczestników. Zabezpieczenie medyczne imprez Warszawa to nasza specjalność. Dbamy o bezpieczeństwo na eventach okolicznościowych, sportowych czy rekreacyjnych zapewniając opiekę medyczną w razie nieprzewidzianych sytuacji. W zależności od typu eventu i liczby uczestników możesz skorzystać z innej oferty – od jednego ratownika medycznego ze sprzętem, po specjalistyczny zespół z karetką.

Nie wiesz, co będzie najlepsze na Twój event? Skontaktuj się z nami. 

zabezpieczenie medyczne imprez warszawa

Zabezpieczenie medyczne imprez masowych Warszawa - Cennik

Jeden ratownik medyczny ze sprzętem

50 zł/h

Jeden ratownik medyczny to wystarczające wsparcie dla imprez o małej liczbie uczestników i niewielkim ryzyku pojawienia się zagrożeń.

Dwóch ratowników medycznych ze sprzętem

90 zł/h

Dwoje ratowników medycznych świetnie zabezpieczy imprezę na większą liczbę osób lub ze znacznym stopniem ryzyka – np. event firmowy ze sportami ekstremalnymi.

Dwóch ratowników + lekarz

190zł/h

To pakiet na większe imprezy, koncerty i eventy sportowe czy plenerowe, również z udziałem dzieci i młodzieży. To najbardziej optymalna opcja, z której korzysta większość naszych klientów.

Zespół Podstawowy z karetką ( dwóch ratowników)

170 zł/h

Zespół Podstawowy z karetką i dwoma wykwalifikowanymi ratownikami to podstawa podczas imprez takich jak koncerty, wydarzenia sportowe (np. maratony) i duże eventy firmowe.

Zespół Specjalistyczny z karetką ( dwóch ratowników + lekarz )

280zł/h

Zespół specjalistyczny obejmujący wynajem prywatnej karetki, lekarza i dwóch ratowników medycznych to 100% bezpieczeństwa na każdej imprezie, niezależnie od jej wielkości.

Dlaczego warto?

Zabezpieczenie medyczne imprez to jeden z podstawowych elementów dobrze zaplanowanego eventu, który musi być bezpieczny dla wszystkich uczestników. Odpowiedzialność za ich zdrowie leży bowiem zawsze po stronie organizatora – to on powinien przewidzieć nieprzewidziane i zadbać, aby wszyscy, którzy biorą udział w imprezie, mogli czuć się bezpiecznie. Dotyczy to nie tylko eventów sportowych, w których istnieje duże ryzyko kontuzji, ale i wszystkich spotkań, w których bierze udział więcej niż kilkanaście osób. Bezpieczeństwo uczestników jest kluczowe zarówno w zamkniętych przestrzeniach (sale konferencyjne, hale, sale koncertowe), jak i w plenerze. Warto zwrócić uwagę na szczególne potrzeby uczestników – np. kiedy w imprezie biorą udział dzieci, osoby niepełnosprawne, seniorzy itd. Zabezpieczenie medyczne imprez zawsze powinno być starannie dobrane do charakteru spotkania i okoliczności. Jeśli masz wątpliwości, napisz do nas – odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Zabezpieczenie medyczne imprez Warszawa to coś, czego szukasz? Napisz do nas!