Transport Medyczny i Sanitarny Warszawa - 24h

Jeśli potrzebujesz transportu specjalnym ambulansem medycznym do szpitala, do domu lub innej placówki, najlepiej w towarzystwie wykwalifikowanego personelu medycznego, to jest to usługa dla Ciebie. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i prywatnych szpitali, poradni, hospicjów, praktyk lekarskich czy stacji dializ, które poszukują usługi profesjonalnego transportu medycznego i sanitarnego.

Potrzebujesz transportu medycznego lub sanitarnego? Skontaktuj się z nami. 

transport medyczny warszawa

Transport medyczny Warszawa - Cennik

Transport medyczny Warszawa Podstawowy ( kierowca + ratownik medyczny)

130 zł w jedną stronę

Transport medyczny  na terenie Warszawy 130 zł w jedną stronę. W dwie strony 180 zł + 40 minut postoju w cenie. Każda kolejna rozpoczęta godzina + 40zł.

Transport medyczny Warszawa + lekarz

130 zł w jedną stronę + 100 zł/h

Transport medyczny ( 2 ratowników medycznych ) to koszt 2zł/km + 90zł opłaty początkowej. Jeśli w ambulansie obok ratowników ma pojawić się również lekarz, do ceny dodajemy 100 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

Transport medyczny międzymiastowy

2,2 zł/km

Transport medyczny z wykwalifikowaną kadrą ( 2 ratowników ) to koszt 2,2 zł/km + 90zł opłaty początkowej. Jeśli w ambulansie obok ratowników ma pojawić się również lekarz, do ceny dodajemy 100 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

Transport medyczny międzynarodowy

Cena indywidualna

Cena jest uzależniona od liczby kilometrów, obsługi i stanu zdrowia pacjenta. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy ofertę stworzoną dla Twoich potrzeb.

Dlaczego warto?

Nasz zespół to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy wykonują swoją pracę na wysokim poziomie, jednocześnie wykazując ogromny szacunek do pacjenta. Zarówno ratownicy medyczni, jak i lekarze to osoby aktywne zawodowo, które każdego dnia niosą pomoc pacjentom o różnym stanie zdrowia. Powierzając nam transport medyczny masz gwarancję, że opiekę nad osobą chorą będą sprawować specjaliści, którzy potrafią zapewnić bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Transport odbywa się w ciepłej, spokojnej i intymnej atmosferze.

Transport medyczny Warszawa to coś, czego szukasz? Napisz do nas!