O założycielce - Agata Gołdowska

Jestem opiekunką osób starszych z powołania – potrafię zapewnić opiekę bliskiej Ci osobie na takim poziomie, na jaki z pewnością zasługuje.

Lata doświadczeń jako ratownik medyczny, w wielu różnych sytuacjach, studia pielęgniarskie, ukochani dziadkowie, za którymi wskoczyłabym w ogień, wychowanie w wielopokoleniowej rodzinie – to tylko niektóre doświadczenia, które ukształtowały mnie w osobę, którą jestem dziś. Moim atutem jest również młodość i energia, która pozwala mi skutecznie pomagać bezpośrednio osobie chorej, jak i jej rodzinie czy sprawować opiekę nad domem.

Swoim podopiecznym poświęcam całą uwagę – dbam o ich dobrą kondycję zdrowotną, wypełniam czas wolny, namawiam do aktywności, wspieram psychicznie. Roztaczam również opiekę nad domem, który dzięki mnie jest ostoją, a nie chatką pustelnika – ze mną jest miejscem, który pachnie gorącym obiadem, bukietem kwiatów i świeżością. Realizacja recept, pomoc w codziennych obowiązkach, opłacanie rachunków, spacery do lekarza, kościoła, znajomych? Nie ma żadnego problemu.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną po 30-tce i mamą Seweryna, Kacpra i Klary, która w wolnym czasie uwielbia góry, pływanie, saunę i dobrą lekturę w domowym zaciszu. Nie usiedzę w miejscu nawet 5 minut – praca za biurkiem to nie moja bajka 😉

Wspólnie ze starannie dobranym zespołem specjalistów, którzy myślą tak jak ja, chcę tworzyć nową jakość wśród opiekunów osób starszych i chorych. Mam nadzieję, że jesteśmy osobami, których szukasz.